Timer tot volgende wedstrijd
De wedstrijd begint October 10, 2022
Dagen nog te gaan 9
2013 baanplanner

Wordt deze website niet goed weer gegeven?
Gebruik Firefox of Google Chrome.

B.T.L.S. Twente wedstrijd Diana Denekamp


Klik HIER voor Informatie en Uitleg

[ klik hier voor uitleg en informatie baanplanner ]



De tijden zijn blokken van 1 uur, dus een tijd kan iets uitlopen!!
Houd hier rekening mee.

 
Zoek een datum uit waneer u wilt schieten, maak een keuze uit serie/tijd en een baannummer.
LET op blokken van 1 uur! De tijden kunnen dus iets uitlopen, houd hier rekening mee.
Klik vervolgens op een 'OPEN' slot en vul de gegevens in. Uw inschrijving is nu compleet.
Als je 2 disciplines achter elkaar wilt schieten moet je ook 2x reserveren!
Wanneer er reeds een naam staat ingevuld in rode letters, is de baan al gereserveerd.
 
Let op!
 
Deze wedstrijd duurt (10) dagen.
 
 
Wilt u een vraag aan S.V. Diana Denekamp stellen kunt u rechts boven in beeld op het
groene E-mail icoontje drukken.
 


Maandag 10 Oktober 2022

SeriesBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
19.00 OpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenRESERVE
20.00 RoelofsOpenStruikOpenHaijeOpenHoonhorstOpenVosRESERVE
21.00 OpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenRESERVE

Dinsdag 11 Oktober 2022

SeriesBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
19.00 BoesveldSmitBoeveHemstedeMeijerVeldhuisStieberReindersOpenRESERVE
20.00 van Weerden Juurlinkkolstesprukkelhorsszokolimunstermanvan der walthielhondebrinkRESERVE
21.00 OpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenRESERVE

Woensdag 12 Oktober 2022

SeriesBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
19.00 Oude meijersWolbertZum grotenhoHofsteKolnerSlooijerOpenRavenshorstOpenRESERVE
20.00 OpenLindersmiddendorpmiddendorpmiddendorpSlooijermiddendorpRavenshorstOpenRESERVE
21.00 OpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenRESERVE

Donderdag 13 Oktober 2022

SeriesBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
19.00 E_en_LE_en_LE_en_LE_en_LE_en_LdubbinkbeltmanbeltmanOpenRESERVE
20.00 bonhofv d meijgrote wolthajansen v t lmijnheerveldhuiswichers schrE_en_LE_en_LRESERVE
21.00 OpenSchoutenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenRESERVE

Vrijdag 14 Oktober 2022

SeriesBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
19.00 OpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenRESERVE
20.00 OpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenRESERVE
21.00 OpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenRESERVE

Maandag 17 Oktober 2022

SeriesBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
19.00 OpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenRESERVE
20.00 OpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenRESERVE
21.00 OpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenRESERVE

Dinsdag 18 Oktober 2022

SeriesBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
19.00 OpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenRESERVE
20.00 NederveenChristenhuszSpitOpenOpenOpenOpenOpenOpenRESERVE
21.00 OpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenRESERVE

Woensdag 19 Oktober 2022

SeriesBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
19.00 OpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenRESERVE
20.00 OpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenRESERVE
21.00 OpenOpenOpenOpenOldenhofOpenOpenOpenOpenRESERVE

Donderdag 20 Oktober 2022

SeriesBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
19.00 OpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenRESERVE
20.00 OpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenRESERVE
21.00 OpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenRESERVE

Vrijdag 21 Oktober 2022

SeriesBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
19.00 Memelink NieuwenhuisOpenOpenWijngaards Loffeld Loffeld Openten HagRESERVE
20.00 HarinkGroeneveldWilminkLindersPapenborgOpenOpenHulsbeekOpenRESERVE
21.00 OpenOpenOpenOpenOpenOpenOpenHulsbeekOpenRESERVE